Aktori i njohur shqiptar pëson sulm në tru, gruaja e tij kërkon ndihmë

Filma

Aktori i njohur shqiptar pëson sulm në tru, gruaja e tij kërkon ndihmë

Më: 29 korrik 2023 Në ora: 23:03
Genc Fuga

Aktori i njohur shqiptar Genc Fuga po kalon një situatë të vështirë shëndetësore.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshortja e tij, Enerjeta Jani.

Ajo përmes një postimi ka treguar se Genci është duke iu nënshtruar operacionit në një spital privat.‘Nuk qenka e lehtë por në këto momente e kam domosdoshmëri. Genci po kalon një periudhë të vështirë.

Ka pësuar goditje në tru dhe në këto momente po kryen ndërhyrje. Do i lutesha të gjithë punonjësve të RTSH nëse munden dhe kush mundet të ofrojë një kontribut prej 200 lekë të rinj për të pasur mundësinë të kem shumë 19 mijë euro të operacionit. Ndjesë dhe konsideratë’, është shprehur ajo.

Kushdo që ka mundësi të ndihmojë, mund ta kontaktojë bashkëshorten e tij, Enerjetën përmes rrjeteve sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat