E premte, 27 maj 2022
  • Qirinj për viktimat e Deçanit

    Shumë qytetarë sot kanë ndezur qirinj, në nderim të tre viktimave të sulmit me armë zjarri në Gllogjan të Deçanit. Si pasojë e sulmit ndaj një autobusi, vdiqën shoferi dhe dy nxënës. Fotografia e publikuar nga REL./BS