Katër veshje nga filmat festiv që ia vlen të kopjohen plotësisht këtë vit

Life style

Katër veshje nga filmat festiv që ia vlen të kopjohen plotësisht këtë vit

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 16:39
Foto Ilustrim

Ne patjetër kemi disa kokoshka, kemi rënë në shtrat dhe kemi ndezur një film festiv me shpresën që të ndiejmë gëzim sezonal.

Por, të përdorim ato veshje klasike si frymëzim të? Kjo nuk na kishte ndodhur vërtet – deri në këtë vit.

Me festimet tona që duken pak më ndryshe dhe më të vogla se ato me të cilat jemi mësuar, ne jemi zotuar të vazhdojmë gjithçka kur bëhet fjalë për modën.

Pra, marrja e disa këshillave dhe hileve nga personazhet tanë të preferuar – ose kopjimi i plotë i pamjes së tyre të plotë – duket se bie në përputhje me qëndrimin tonë të ri.

Edhe nëse këta filma janë tashmë dekada të vjetër, rrobat janë çuditërisht ende në trend dhe të blera në vitin 2020.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat