Çfarë t'i dhuroni vjehrrës për festa, nëse s'keni asnjë ide

Life style

Çfarë t'i dhuroni vjehrrës për festa, nëse s'keni asnjë ide

Më: 22 janar 2021 Në ora: 13:33
Foto Ilustrim

Dhuratat për festat e fundvitit janë proces sa i lezetshëm aq edhe stresues. Duhet të mendoheni se çfarë të dhuroni duke mos shpenzuar shumë para, por në të njëjtën kohë personi tjetër të mbetet i kënaqur. Puna bëhet dyfish më e vështirë kur personi tjetër është vjehrra e ardhshme! Nëse jeni në takimet e para me mamanë e partnerit, e ndjejmë sikletin tuaj, merrni frymë thellë dhe zgjidhni një nga idetë më poshtë. Vjehrra s'do të ketë zgjidhje tjetër veçse t'ju shohë me dashuri.

#1.

Qirinj aromatikë për shtëpinë

#2.

Një palë çarçafë të bardhë borë!

#3.

Një kuletë të mirë, me emrin të personalizuar me inicialet e saj

#4.

Një jastëk ku të shkruhen gjithë emrat e pjesëtarëve të familjes së saj

#5

Një difuzor të mirë për shtëpinë!

#6.

Një set tenxheresh do t'i bënte punë kujtdo!

#7.

Një orë!

#8.

Set produktesh për trupin

Të gjitha këto mund t'i shoqëroni edhe me Panettone-n.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat