Jupiteri dhe Mërkuri bëhen bashkë dhe u japin lamtumirë dyshimeve tuaja; Ja ç’ndodh sipas çdo shenje

Life style

Jupiteri dhe Mërkuri bëhen bashkë dhe u japin lamtumirë dyshimeve tuaja; Ja ç’ndodh sipas çdo shenje

Më: 7 mars 2021 Në ora: 09:26
Foto ilustrim

Ndonjëherë yjet ju japin mundësinë të sqaroheni, të zgjidhni gjërat, të eliminoni enigmat dhe dyshimet që ju ishin grumbulluar nga Shkurti dhe tutje. Pikërisht në ditën e Shën Valentinit, në fakt, një Mërkur i hutuar dhe kaotik u takua me Jupiterin duke mbjellë disa keqkuptime, efektet e të cilave u ndjenë më pas.

Por më 5 mars, ky bashkim Jupiter-Mërkur do të ndodhte përsëri, poër këtë herë, fatmirësisht planeti i ideve funksionon, shpjegon dhe bëhet i kuptueshëm.

Mundësi e shkëlqyer për të hedhur dritë mbi gjithçka që nuk është e qartë, e cila meriton të rishikohet. Diçka që do t’i bëjë shumë mirë dashurisë dhe marrëdhënieve të Ujorit, Binjakëve, Peshores, Virgjëreshës, Peshqve dhe Shigjetarit.

Ndoshta Dashit do t’i duhet të rishikojë disa projekte ose gjëra që lidhen me të ardhmen, Demit do t’i duhet të zgjidhë disa probleme dhe keqkuptime në vendin e punës.

Gaforrja përcakton më mirë detyrat dhe përgjegjësitë, Luani dialogon me nevojat dhe shpresat e dikujt. Akrepi do të pastrohet brenda vetes, kurse Bricjapi do të ndiejë një rritje të vetëvlerësimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat