Ne e dimë fantazinë tënde sekrete seksuale, po ti e di?

Life style

Ne e dimë fantazinë tënde sekrete seksuale, po ti e di?

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:57
Ilustrim

Karakteri juaj tregon shumë edhe për seksualitetin. Studiuesit kanë bërë diçka shumë interesante, ku me anë të karakteristikave tuaja supozojnë fantazinë seksuale që keni.

Nisim!

Je person shumë i organizuar: Ti do të flesh me baristin e pasdites në lokalin tënd të preferuar, në një apartament që e ke paracaktuar vet dhe ku ti ke organizuar çdo gjë që të jetë perfekte.

Nëse stresohesh lehtë dhe seksi të duket me raste arsye për t’u ndjerë në ankth: I thua të dashurit të të shohë dhe mos të të prekë (në fillim). Ai është i veshur si vrasës dhe ti je shpirtërisht në qiellin e shtatë.

Je person që mendon shumë për të tjerët, kërkon falje edhe kur faji nuk është i yti: Në mes të aktit seksual, ti sjell një lodër magjike që e çmend partnerit. Më pas e lë të shtihet krah teje duke mos e besuar çfarë ka provuar.

Je social dhe shumë i shoqërueshëm dhe fobia jote më e madhe është të marrësh si përgjigje (me mesazh) një fjalë të vetme: Ti je drejtues i një orgjie dhe për të gjithë ke përgatitur supriza. Festa është festë vetëm nëse e organizon ti.

Je i/e fiksuar me çdo marrëdhënie dhe mundohesh të gjesh probleme edhe aty ku nuk ka: Mendo ‘Fifty Shades’  sikur ta kesh shkruar vet dhe i thua partnerin çfarë do. Personi do bëjë çfarë t’i thuash ti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat