Ne e dimë fantazinë tënde sekrete seksuale, po ti e di?

Life style

Ne e dimë fantazinë tënde sekrete seksuale, po ti e di?

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:57
Ilustrim

Karakteri juaj tregon shumë edhe për seksualitetin. Studiuesit kanë bërë diçka shumë interesante, ku me anë të karakteristikave tuaja supozojnë fantazinë seksuale që keni.

Nisim!

Je person shumë i organizuar: Ti do të flesh me baristin e pasdites në lokalin tënd të preferuar, në një apartament që e ke paracaktuar vet dhe ku ti ke organizuar çdo gjë që të jetë perfekte.

Nëse stresohesh lehtë dhe seksi të duket me raste arsye për t’u ndjerë në ankth: I thua të dashurit të të shohë dhe mos të të prekë (në fillim). Ai është i veshur si vrasës dhe ti je shpirtërisht në qiellin e shtatë.

Je person që mendon shumë për të tjerët, kërkon falje edhe kur faji nuk është i yti: Në mes të aktit seksual, ti sjell një lodër magjike që e çmend partnerit. Më pas e lë të shtihet krah teje duke mos e besuar çfarë ka provuar.

Je social dhe shumë i shoqërueshëm dhe fobia jote më e madhe është të marrësh si përgjigje (me mesazh) një fjalë të vetme: Ti je drejtues i një orgjie dhe për të gjithë ke përgatitur supriza. Festa është festë vetëm nëse e organizon ti.

Je i/e fiksuar me çdo marrëdhënie dhe mundohesh të gjesh probleme edhe aty ku nuk ka: Mendo ‘Fifty Shades’  sikur ta kesh shkruar vet dhe i thua partnerin çfarë do. Personi do bëjë çfarë t’i thuash ti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat