Dy shenjat e horoskopit që kanë më shumë shanse të lidhen me persona me të rinj

Life style

Dy shenjat e horoskopit që kanë më shumë shanse të lidhen me persona me të rinj

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 00:38
Foto ilustrim

Në një marrëdhënie disa njerëz kërkojnë njerëz më të pjekur dhe të tjerë më të rinj. Kjo mund të jetë për shkak të ndjenjës së pakujdesisë që nxjerrin të rinjtë ose shenjave të horoskopit që u përkasin dy personave që preferojnë gjithmonë të bëjnë seks me të rinjtë. A i përkisni njërit prej tyre?

Binjakët

Të njohur si shenja më argëtuese dhe e shkujdesur, Binjakët po kërkojnë diçka të ngjashme në marrëdhëniet e tyre. Ndoshta moshatarët e tyre janë në kërkim të një marrëdhënieje të qëndrueshme që do të çojë në diçka më të përhershme, ata janë në kërkim të aventurës dhe eksitimit që zakonisht vjen me rininë. Nuk janë të papërgjegjshëm, por e duan gjallërinë, lirinë, festat, argëtimin. Janë plot energji, bëjnë shaka edhe me çështje të rënda dhe pranë tyre duan një person që nuk do të keqkuptohet me humorin apo energjinë e tyre të pamëshirshme.

Luani

Asgjë nuk u sjell më shumë gëzim sesa t’i adhurosh. Kështu që takimi dhe një marrëdhënie me një person më të ri, i cili do të admirojë pjekurinë dhe pavarësinë e tyre, është shumë i kënaqshëm. Ndihen shumë bukur kur kuptojnë se dinë më shumë se partneri, ndërsa për të bërë përshtypje dhe dëgjuar “bravos” përditësohen vazhdimisht. Çdo shëtitje me ta do të jetë si një udhëtim drejt dijes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat