Rrëfehet 34 vjeçari: Tradhtova gruan me një mama në shkollën e vajzës sime, por..

Life style

Rrëfehet 34 vjeçari: Tradhtova gruan me një mama në shkollën e vajzës sime, por..

Nga: Bota sot Më: 15 maj 2022 Në ora: 22:25
Foto ilustrim

Ajo më ftoi në shtëpinë e saj dhe ne përfunduam duke bërë seks të mrekullueshëm.

E dashur psikologe: Papritur e gjeta veten duke e marr vajzën time në të njëjtën kohë si mamaja misterioze, pasi duhej ta shihja

Unë kam bërë seks të mrekullueshëm me një nga nënat në parashkollorin e vajzës sime. Nuk ndihem fajtor sepse kurrë nuk e kam dashur vërtet gruan time.

Arsyeja e vetme që u martuam është se isha një frikacak shumë i madh për të thënë jo.

Unë jam 34 vjeç dhe gruaja ime është 32. Ne jemi martuar për shtatë vjet. Unë punoj larg dhe sapo isha kthyer nga një udhëtim për të mësuar se ajo kishte organizuar dasmën tonë në mungesën time.

Duke parë mbrapa shtatë vitet e fundit, ka qenë shumë e lehtë për mua të shkoj me rrjedhën dhe, pavarësisht martesës pa dashuri, nuk kam parë kurrë askënd tjetër edhe pse do të kishte qenë e lehtë kur të isha larg.

Vajza jonë është pothuajse katër vjeç dhe unë po e merrja nga parashkollorja pothuajse një vit më parë kur hyri kjo nënë - dhe më mori frymën.

Së shpejti kuptova se do të merrja qëllimisht vajzën time në të njëjtën kohë me të. Më duhej ta shihja.

Gjatë vitit, ne u miqësuam dhe zbulova se ajo është 26 vjeçe dhe beqare. I gjeta ndjenjat e mia për të në rritje. Gjërat erdhën në krye kur kuptova se vajza e saj do të linte shkollën parashkollore në Pashkë për të filluar shkollën sezonin e ardhshëm. Duke kuptuar se nuk do ta shihja më, i shkrova një letër anonime duke thënë se si ndihesha. Doli që ajo ndihej saktësisht si unë. Ajo më ftoi në shtëpinë e saj dhe ne përfunduam duke bërë seks të mrekullueshëm pak para se të shkoja jashtë vendit në një udhëtim pune për Vitin e Ri.

Ne mbajtëm kontakte gjatë gjashtë javëve që isha larg. Ajo u përpoq të ndalonte gjërat disa herë, por shpejt ndryshoi mendje. Në fund të kohës sime larg, qëndrova natën tek ajo para se të shkoja në shtëpi dhe kaluam një natë të mrekullueshme. Më pas kaluam më shumë kohë së bashku gjatë javëve të ardhshme, ndërsa jeta ime në shtëpi ndryshoi.

Por tani e dashuri ime ka prishur papritur gjithçka. Ajo thotë se nuk dëshiron të jetojë me fajin e prishjes së martesës sime.

Ne po takohemi gjatë drekave, por mendoj se ajo tashmë ka një aferë me një djalë tjetër.

Çfarë duhet të bëj? Jam i dhimbsur.

Psikolog`ia përgjigjet: Unë i admiroj parimet dhe vendosmërinë e saj për të mos prishur martesën tuaj. Por thuaji asaj se do të punosh në martesën tënde – ta bësh ose ta prishësh.

E di që thoni se sapo keni hyrë në martesën tuaj, por ajo duhet të ketë disa pika të forta, sepse keni qenë mjaft të kënaqur për shtatë vjet. Tani ju të paktën i detyroheni gruas dhe vajzës suaj që të përpiqeni seriozisht ta bëni atë të funksionojë.

Hiqeni të dashurën tuaj nga mendja për momentin – ajo është e paarritshme në çdo rast – dhe përqendrohuni në ndryshimet që ju nevojiten për t'u ndjerë më e përkushtuar. Bëhet fjalë për t`u argëtuar më shumë së bashku apo për seks më të mirë?

Nëse është e pashpresë, ndahuni nga gruaja juaj, por qëndroni një baba i përfshirë për vajzën tuaj. Atëherë do të jeni të lirë të dilni me të dashurin tuaj dhe të shihni nëse diçka serioze do të funksionojë mes jush. Nëse jeni vërtet të drejtë për njëri-tjetrin, nuk do të jetë shumë vonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat