Nëna e tre fëmijëve shpenzoi gjithë pasurinë e saj për tatuazhe

Life style

Nëna e tre fëmijëve shpenzoi gjithë pasurinë e saj për tatuazhe

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 21:27
Aleksandra Jasmin

Trupi i saj është i mbuluar me vizatime nga koka te këmbët dhe i pëlqen të pozojë e zhveshur

Aleksandra Jasmin, nga Finlanda, artiste dhe adhuruese e tatuazheve, e cila pothuajse gjithë trupin e ka të mbuluar me vizatime, shpeshherë i lë pa frymë adhuruesit e shumtë në rrjetet shoqërore.

Aleksandra i kënaq ndjekësit e saj në Instagram me fotot e tatuazheve të mrekullueshme të saj dhe shpesh herë pozon e zhveshur.

Është nëna e tre fëmijëve dhe ka vendosur t’i zhveshë rrobat e saj për të shfaqur plotësisht trupin e saj në foton provokuese.

– Mëngjesi në shtratin tim të rehatshëm. Gjëra të vogla të cilat më bëjnë të lumtur – ka shkruar ajo nën fotografi në të cilën ka pozuar tërësisht lakuriq.

Nuk u desh të kalojë shumë kohë që ndjekësit në rrjetet shoqërore të vërejnë foton e saj, sepse postimi ka marrë shumë pëlqime.

Aleksandra ka kohë që publikon fotot e tatuazheve të saj. Ajo krenohet me qindra imazhe, duke përfshirë një mace të madhe në bark, si dhe kafka mbi bërryl.

Balli, faqet dhe mjekra e saj janë gjithashtu të lyera. Siç tregoi dikur, asaj iu deshën vite dhe vite për të mbuluar plotësisht trupin e saj me tatuazhe.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat