Burri ndan fotot e “iPhone 15 të rremë” që pranoi nga Amazon - reagon kompania

Mobile

Burri ndan fotot e “iPhone 15 të rremë” që pranoi nga Amazon - reagon kompania

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 12:01
Ai ka ndarë fotot e produktit ku shfaqej mesazhi shqetësues: “Fatkeqësisht, Photos nuk punon”.

Një përdorues i njohur në X me mbi 1.5 milionë ndjekës ka ndarë një incident shqetësues për blerjen e tij të fundit në Amazon.

‘Gabbbar Singh’ pretendon se ka pranuar një “iPhone 15 të rremë” nga dyqani elektronik.

Ai ka ndarë fotot e produktit ku shfaqej mesazhi shqetësues: “Fatkeqësisht, Photos nuk punon”.

Në postimin e tij ai ka shprehur zhgënjimin për incidentin dhe ka pyetur ndjekësit nëse janë përballur me ndonjë problem të ngjashëm, veprim ky i cili u pasua me një përgjigje nga Amazon.

“Na vjen keq që keni marrë një produkt të pasaktë. Ju lutem plotësoni të dhënat tuaja, ne do t’iu kthehemi me një përditësim brenda 6-12 orësh”, shkroi Amazon Help.

Postimi ka grumbulluar shumë komente nga përdoruesit e rrjeteve sociale të cilët kanë ndarë përvoja të ngjashme. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat