Video që të lë pa frymë: Ai u përpoq të hidhej nga ballkoni 36 metra i lartë, por kapet nga fqinj

Ndryshe

Video që të lë pa frymë: Ai u përpoq të hidhej nga ballkoni 36 metra i lartë, por kapet nga fqinj

Më: 24 shtator 2022 Në ora: 19:18
Foto ilustrim

Një video tronditëse nga Stavropol , Rusi është befasuese. Një burrë ka tentuar të hidhet nga kati i 11-të i një pallati, por falë ndërhyrjes së një fqinji ka mundur të shpëtojë.

Gjithçka filloi kur burri u përlesh me të dashurën e tij. Në fakt, sipas autoriteteve vendase , ai dyshohet se fillimisht ka tentuar ta hedhë nga ballkoni ( 36 metra i lartë ) por nuk ia ka dalë. Mirëpo, i ka shkaktuar lëndime trupore.

Me të dëgjuar britmat fqinjët dolën në ballkonin e pallatit dhe në atë moment burri u ngjit për tu hedhur. Më pas një fqinj e ka tërhequr në momentin e fundit nga njëra dorë dhe me ndihmën e fqinjëve të tjerë e kanë tërhequr sërish lart.

Burri ishte në gjendje të hutuar, edhe kur u shfaq policia , të cilën ai e shau u arrestua. Sa i përket partneres së tij të dhunuar, ajo u dërgua me urgjencë në spital ..

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat