Ishte në pritje të fëmijës së katërt, gruaja 7 muajshe shtatzënë gjendet me trupin e gjymtuar nga kalimtarët!

Ndryshe

Ishte në pritje të fëmijës së katërt, gruaja 7 muajshe shtatzënë gjendet me trupin e gjymtuar nga kalimtarët!

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 15:07
Foto ilustrim

Një grua shtatzënë është gjetur e vdekur me barkun e hapur dhe sipas policisë kemi të bëjmë me një vrasje brutale rituale.

Ohana Karolin, nënë e tre fëmijëve nga Sao Paulo, ishte shtatë muajshe shtatzënë kur u vra të mërkurën. Kufoma e saj e gjymtuar në Portal dos Lagos u zbulua nga kalimtarët të cilët njoftuan policinë. Zona është e rrethuar nga kisha ungjillore të besimeve të ndryshme.

Mësohet se 24-vjeçarja ishte 7 muajshe shtatzënë dhe i kishin prerë organet gjenitale. Ajo mbante veshur vetëm një bluzë. Ndërsa pranë trupit të saj u gjetën disa monedha dhe një palë pantallona të shkurtra.

Hetuesit thanë se një “ritual makabër ku gruaja u sakrifikua” është një nga pistat e hetimit. Nuk ka ende asnjë informacion se çfarë ndodhi me foshnjën e palindur të gruas.

Ata telefonuan ish-bashkëshortin e viktimës, babanë e fëmijëve të saj, për të identifikuar trupin pas gjetjes së kufomës.

Ndërkohë, një nga miqtë e saj pretendo se e ka parë Ohanën brenda një makine të zezë rreth mesnatës së ditës së krimit.

Dëshmitarë të tjerë konfirmuan se kishin të njëjtin automjet pranë vendit të krimit rreth orës 3 të mëngjesit të së njëjtës ditë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat