Rizza frizeri më i shtrenjtë jo vetëm në Kosovë e Shqipëri por edhe në rajon, prerja e thjeshtë kushton 100 euro

Ndryshe

Rizza frizeri më i shtrenjtë jo vetëm në Kosovë e Shqipëri por edhe në rajon, prerja e thjeshtë kushton 100 euro

Më: 6 janar 2023 Në ora: 23:45
Rizza

Të gjithë e njohin Rizzën, ai tashmë njihet për punën e tij edhe përtej kufijve të Kosovës.

Fal pasionit dhe përkushtimit, Rizza ka arritur që talentin e tij ta kthej edhe në profesion, nga ku merr të ardhura të mira.

Rizza përveç që njihet si frizer i mirë, njihet edhe si frizeri i VIP-ve shqiptar, e po ashtu veçori e Rizzës është edhe vlerësimi i lartë i punës së tij, duke pasur çmimin më të shtrenjtë në rajon.

Rizza nuk del të jetë frizeri më i shtrenjtë vetëm në Kosovë, por ai duket të jetë frizeri më i shtrenjtë i të gjitha trevave shqiptare, duke mbajtur primatin e më të shtrenjtit edhe në Shqipëri.

Madje standardit i Rizzës mund te themi që e kalon krejtësisht Ballkanin, vetëm një prerje e thjeshtë te Rizza kushton 100 Euro, çmim ky që duket të jetë i lartë edhe për standardet evropiane.

Influenca dhe niveli ‘highclass’ i klienturës së tij, sipas informacioneve të brendshme, Rizza del të jetë më i kërkuari në rajon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat