Një vajzë pozon në plazh, por një pulëbardhë vjedh shfaqjen: Për pak sa nuk i ia hoqi rrobat e banjës

Ndryshe

Një vajzë pozon në plazh, por një pulëbardhë vjedh shfaqjen: Për pak sa nuk i ia hoqi rrobat e banjës

Më: 16 janar 2024 Në ora: 08:52
Foto ilustrim

Influencuesja Lele Pons ka publikuar një video gazmore nga plazhi, ku ka pasur një “takim nga afër” me një pulëbardhë.

Të shtënat shkaktuan shumë vëmendje, por në të njëjtën kohë ndanë publikun, transmeton The Sun.

Në video shohim një vajzë duke pozuar në një plazh me rërë. Një prej pulëbardhave kapi rripin dhe Lele për pak sa nuk humbi kostumin e banjës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lele Pons (@lelepons)

E tronditur, influencuesja është mbuluar me duar dhe i ka bërtitur zogut “të pafytyrë”, ndërsa miqtë e saj nuk kanë mundur të ndalojnë së qeshuri.

Megjithatë, jo të gjithë përdoruesit janë të bindur se videoja është autentike, duke sugjeruar se është animacion kompjuterik.

“Si mund të mendojë dikush që kjo është e vërtetë?”, “Njeriu që monton pamjet është mjeshtër”, lexojnë disa nga mesazhet.

Influencuesja që jeton në Miami e ndau videon me ushtrinë e saj të fansave në Instagram, ku e ndjekin 54 milionë njerëz dhe u tha skeptikëve se “pulëbardha është një aktore e paguar”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat