Studim: E diela është ditë e seksit

Seksi

Studim: E diela është ditë e seksit

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 15:44
Foto ilustrim

E diela sipas një studimi është ditë e eksitimit.

Sipas rezultateve në Mbretërinë e Bashkuar, mëngjesi i së dielës ishte më i zakonshmi kur njerëzit kishin bërë seks.

Sipas sondazhit, e hëna e marta dhe e mërkura dolën si ditët në të cilat njerëzit bëjnë më së paku seks, Gq-magazine, transmeton Klankosova.tv.

Një 25 vjeçar tha se gjatë së dielës është i freksët dhe ndihet më mirë për të bërë seks.

“Jam i freskët nga fundjava. Seksi i bën të hënat e mia më të bukura”, u shpreh ai.

Ndërkaq një 33 vjeçar e konsideroj të martën ditën më të keqe bërë të bërë seks.

“Unë mendoj se e marta është dita më e keqe e javës nëse punon nga e hëna në të premte, kështu që unë zakonisht dua të bëj seks të dielën për ta përmirësuar atë”, është shprehur ai.

Sipas studimit, seksi i së dielës është atje për të vërtetuar se pos punës, ka edhe kënaqësi në jetën tuaj dhe do ta bëjë javën më të këndshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat