Tirana i rikthehet normalitetit/ Pas festës së ndërrimit të viteve, rigjallërohen rrugët

Tirana

Tirana i rikthehet normalitetit/ Pas festës së ndërrimit të viteve, rigjallërohen rrugët

Më: 2 janar 2021 Në ora: 15:24
Pamje nga video

Është dita e dyte e vitit te ri dhe kryeqyteti duket se po i rikthehet normalitetit.

Një pjese e bizneseve kane rinisur aktivitetin dhe rrugët janë gjallëruar.

Edhe pse mes pandeminë, gjallëria mes nesh nuk mungon. Mesa duket njerëzit po lënë pas të vjetrën dhe po mirëpresin me optimizëm të renë.

Për më tepër ndiqni kronikën e përgatitur nga Kristi Gongo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat