Tiranë/ Njoftimi: Nesër nga 09:00-14:00 stakohet energjia elektrike në dy zona

Tirana

Tiranë/ Njoftimi: Nesër nga 09:00-14:00 stakohet energjia elektrike në dy zona

Më: 5 janar 2021 Në ora: 20:13
Foto ilustruese

OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranë.

Sipas OSHEE, stakimi do të zgjasë nga ora 09:00 deri në 14:00, afërsisht për 5 orë pasi do të ketë një remont në një nga kabinat në Tiranë, saktësisht në rrugët ‘’Petraq Leka’’ dhe ‘’Llambi Bonata’’.

NJOFTIMI NGA OSHEE

Pershendetje/ Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 6 janar

Për shkak të remontit të planifikuar në nje nga kabinat në Tiranë, nesër 6 janar gjatë intervalit kohor 09:00-14:00, do të stakohet energjia në këto zona në Tirane:

Rruga “Petraq Leka”, rruga “Llambi Bonata”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat