Aksident në Bathore/ Makina përplas një 5-vjeçar

Tirana

Aksident në Bathore/ Makina përplas një 5-vjeçar

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 18:07
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bathore, ku një fëmijë 5-vjeç është përplasur nga një makinë.

Fatmirësisht i mituri është jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ndërkohë drejtuesi i makinës është shoqëruar në komisariat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat