Nesër Tirana pa drita/ Ja zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia elektrike

Tirana

Nesër Tirana pa drita/ Ja zonat dhe oraret ku do të stakohet energjia elektrike

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 20:24
Foto ilustrim

Ditën e nesërme, disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike për disa orë.

Sipas asaj që njofton OSHEE, më datë 22 shkurt, për shkak të remontit të parashikuar në dy fidera të NST, Qafë Mollë, do të stakohet energjia gjatë intervalit kohorë 10:00-13:00 në zonat Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, Zall Bastar, Murrizë, Vilëz, Zgurë.

Njoftimi i plotë:

Pershendetje/ Njoftim për abonentët #Tiranë
Stakim, 22 shkurt

Për shkak të remontit të parashikuar në dy fidera të NST Qafë Mollë, në datën 22 shkurt gjatë intervalit kohor 10:00-13:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Shupal, Selitë e Malit, Zall Dajt, Zall Bastar, Murrizë, Vilëz, Zgurë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat