Zjarr në garazhin e një pallati në Tiranë, policia nis evakuimin e banorëve

Tirana

Zjarr në garazhin e një pallati në Tiranë, policia nis evakuimin e banorëve

Më: 11 prill 2021 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” ka rënë zjarr në garazhdin e një pallati.

Shërbimet e zjarrëfikses dhe shërbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat