Sherr për pronën! 32-vjeçari i ngul thikën të vëllait

Tirana

Sherr për pronën! 32-vjeçari i ngul thikën të vëllait

Më: 19 korrik 2021 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një sherr mes dy vëllezërve është shënuar së fundmi në Tiranë.

Mësohet se njëri prej tyre është plagosur me thikë dhe për pasojë është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Gjendja e tij është e rëndë.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.4 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit V. I., 32 vjeç, pasi për motive pronësie ka goditur me një mjet prerës vëllain e tij shtetasin D. I., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat