Plagosje me thikë në kryeqytet, një person i shtrirë në tokë

Tirana

Plagosje me thikë në kryeqytet, një person i shtrirë në tokë

Më: 2 gusht 2021 Në ora: 21:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e sotme.

Raportohet një plagosje me thikë ku shihet edhe një person i shtrirë në tokë.

Shumë njerëz janë grumbulluar në vendngjarje ku nuk mungojnë as uniformat blu.

Image

Policia ka rrethuar zonën me shirit dhe vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të plagosjes, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të përfshirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat