Pa energji elektrike gjysma e Tiranës

Tirana

Pa energji elektrike gjysma e Tiranës

Më: 10 shtator 2021 Në ora: 22:36
Pa energji elektrike gjysma e Tiranës

Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur por mbrëmjen e sotme gati gjysma e Tiranës ka mbetur pa energji elektrike.

Prej më shumë se 1 orë.

Bëhet fjalë për zonat në zonën e ‘Don Boskos’, tek burgu 313, Babrru, Paskuqan dhe disa zona në Laprakë që kanë mungesë energjie elektrike që prej orës 21:00 të mbrëmjes.

OSHEE nuk ka lajmëruar asnjë gjë në lidhje me këtë ndërprerje energjie.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat