Ndihen në Tiranë lëkundje të forta tërmeti

Tirana

Ndihen në Tiranë lëkundje të forta tërmeti

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 16:18
Foto ilustrim

Lëkundje tërmeti janë ndjerë minutat e fundit në Tiranë.

Sipas të dhënave të para, tërmeti ka pasur një magnitudë prej 3.9 të shkallës Rihter.

Epiqendra e tij ka qenë rreth 24 km në Veri-Lindje të Tiranës.

Si dhe me një thellësi prej 2 km.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat