Kaos në Tiranë, bllokohen rrugët e kryeqytetit

Tirana

Kaos në Tiranë, bllokohen rrugët e kryeqytetit

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 09:38
Foto

Tirana është përfshirë nga kaosi mëngjesin e sotëm. Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme të mëdha me qarkullimin.

Akset kryesore të kryeqytetit janë me trafik. Rrugët janë të bllokuara nga radhët e gjata të automjeteve.

Në pamjet që sjell abcnews.al shihet trafiku i rënduar, ndërsa më kaotike e bëjnë situatën edhe boritë.

Probleme me radhë të gjata raportohen në hyrje të Tiranës, unaza, rruga “Dritan Hoxha”, ish-Stacioni i Trenit, rruga “5 Maji”, Rruga e Dibrës etj. Më problematike situata është në kryqëzime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat