“Ta q**** robt, unë të mbaj me bukë dhe ti....”/ Burri kap “mat” gruan me dashnorin në lokal

Tirana

“Ta q**** robt, unë të mbaj me bukë dhe ti....”/ Burri kap “mat” gruan me dashnorin në lokal

Më: 7 tetor 2021 Në ora: 19:49
Mësohet se gruaja e ka tradhtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje

Një ngjarje e shëmtuar është regjistruar dje në Tiranë.

Në media ka mbërrituar videoja e një burri i cili dhunon gruan e tij në mes të lokalit. Ngjarja është regjistruar në një lokal afër terminalit ndërqytetas në Qytet Studenti. Videoja ka mbërritur nga një qytetare në numrin +355 68 404 00 65.

Nga informacionet e para mësohet se gruaja e ka tradhtuar të moshuarin dhe ai i ka kërkuar llogari për këtë ngjarje.

Nuk është zbuluar identiteti i protagonistëve, por fytyrat e tyre duken mjaft qartë.

Nga video dëgjohet që i moshuari e ofendon me shumë fjalë të pista dhe e kap prej flokësh gruan.

Burri e akuzon gruan për tradhti. “…Ta q**** robt se ke tre vjet që më shkatërrove jetën. Po të ushqej me bukë dhe ikën q***** me një plak atje në Sauk…”, i thotë ai mes të tjerash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat