Trafikonte fëmijët e mitur, gjykata dënon 33 vjeçaren

Tirana

Trafikonte fëmijët e mitur, gjykata dënon 33 vjeçaren

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 08:56
Foto ilustrim

Një grua 33 vjeçare është arrestuar në Tiranë për veprën penale të trafikimit të të miturve.

Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tirane e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për shtetasen S.K.

Njoftimi i Plotë

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshëm u bë kapja dhe ndalimi i shtetases S. K, 33 vjeçe, pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tirane, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Trafikim i të miturve”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat