Trafikonte fëmijët e mitur në Tiranë, gjykata dënon 33 vjeçaren

Tirana

Trafikonte fëmijët e mitur në Tiranë, gjykata dënon 33 vjeçaren

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 23:42
Foto ilustrim

Një grua 33 vjeçare është arrestuar në Tiranë për veprën penale të trafikimit të të miturve.

Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tirane e Tiranës vendosi masën “arrest me burg” për shtetasen S.K.

Njoftimi i Plotë

Nga specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshëm u bë kapja dhe ndalimi i shtetases S. K, 33 vjeçe, pasi Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet e Rënda Tirane, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Trafikim i të miturve”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat