Të shtëna me armë tek "Komuna e Parisit" në Tiranë

Tirana

Të shtëna me armë tek "Komuna e Parisit" në Tiranë

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 22:57
Foto nga vendi i ngjarjes

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar tek "Lulishtja" Komuna e Parisit në Tiranë.

Nga videot e mbërritura në redaksinë e Ora News duket që policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar. Nga videot e mbërritura në redaksi duket që policia po rrethon zonën me shirit të verdhë.

Lajmi në përditësim...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat