Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, plagoset një person

Tirana

Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet, plagoset një person

Më: 13 tetor 2021 Në ora: 17:14
Foto ilustrim

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset një person.

Ne sallen operative te DVP Tirane ka ardhur nje telefonate per te shtena me arme te ish parku i autobuzave.

Shebimet e policise kane shkuar menjehere ne vendngjarje ku dyshohet per nje person te plagosur ne kembe ne rrethana ende te paqarta.

 Sherbimet e policise po krehin zones, dhe kane ngritur pika kontrolli per kapjen e autorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat