Viktimat e atentatit ishin fqinj

Tirana

Viktimat e atentatit ishin fqinj

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 22:21
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy viktimat e sotme në atentatin në Tiranë ishin fqinj me njëri-tjetrin dhe banonin në zonën e Yrshekut në Tiranë.

Erigers Mihasi ishte baba i 3 fëmijëve, 2 djemve dhe një vajzë e vogël.

Mësohet se mamaja e 32-vjeçarit Erigers Mihasi e ka mësuar lajmin në një market dhe ka bërtitur e më pas i ka rënë të fikët.

Pas vrasjes së dyfishtë, policia ka rrethuar zonën e Astirit ndërkohë që kontrolle të shumta janë ngritur në hyrje dhe në dalje në Tiranës.

Banorët e zonës nga ana tjetër janë të tmerruar nga kjo ngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat