Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë

Tirana

Një 17-vjeçar vdiq në një vetaksident në Tiranë

Më: 22 maj 2023 Në ora: 23:18
Foto ilustrim

Një 17-vjeçar ka humbur jetën sot rreth orës 22 e 30 në Tiranë si pasojë e një vetaksidenti.

Sipas policisë, Sh.V. derisa ishte duke e drejtuar automjetin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me anësoret e rrugës, raporton Tvklan.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat