Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset efektivi i policisë

Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë, plagoset efektivi i policisë

Më: 20 shtator 2023 Në ora: 19:29
Foto ilustrim

Tiranë, raportohet për të shtëna me armë zjarri te xhamia "Xhura" në lagjen "Oxhaku". Një efektiv policie ka mbetur i plagosur nga një person në ndjekje e sipër.

Efektivi i patrullës "Shqiponja" është qëlluar me armë zjarri nga personi që efektivi po e ndiqte.

Efektivi është shtruar te spitali ushtarak ku gjendet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, raportohet se autori i plagosjes është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat