Dhunoi gruan dhe vajzën e mitur, përfundon në pranga 48-vjeçari

Tirana

Dhunoi gruan dhe vajzën e mitur, përfundon në pranga 48-vjeçari

Më: 1 nëntor 2023 Në ora: 12:04
Foto ilustrim

Një 48-vjeçar nga Tirana është vënë në pranga.

Ai akuzohet për veprën penale dhunë në familje.

Sipas policisë, ai ka tentuar të godasë me sende të forta bashkëshorten si dhe në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij të mitur.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat