Tirana bllokohet sërish pas shirave të dendur

Tirana

Tirana bllokohet sërish pas shirave të dendur

Më: 4 nëntor 2023 Në ora: 12:50
Tiranë

Kryeqyteti është bllokuar sërish ditën e sotme pas reshjeve të shiut ku uji ka vërshuar në disa rrugë kryesore të Tiranës.

Si pasojë e motit të keq është shkaktuar dhe trafik i rënduar, ndërsa zona më problematike paraqitet zona e ‘Don Boskos’ dhe ‘Komuna e Parisit’.

Që prej ditës së djeshme disa qytete të Shqipërisë u përfshinë nga stuhia ‘Ciaran’.

Ajo shkaktoi dëme të mëdha materiale dhe qarkullimi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat