Grabitje në Tiranë, dy persona vjedhin xhiron ditore të një pike karburanti

Tirana

Grabitje në Tiranë, dy persona vjedhin xhiron ditore të një pike karburanti

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 13:50
Foto ilustrim

Një grabitje ka ndodhur në një pikë karburanti në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vaqarr, në afërsi të Urës së Beshirit.

Dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur me dhunë xhiron ditore dhe më pas janë larguar.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e tyre.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat