Ngacmonte një të mitur dhe shkatërroi disa pajisje në biznesin e babit të saj, në pranga një 51-vjeçar në Tiranë

Tirana

Ngacmonte një të mitur dhe shkatërroi disa pajisje në biznesin e babit të saj, në pranga një 51-vjeçar në Tiranë

Më: 1 shkurt 2024 Në ora: 14:16
Foto ilustrim

Një 51-vjeçar është arrestuar për ngacmim ndaj një të miture në Tiranë.

Ai u ndalua pasi dyshohet se ka ngacmuar një vajzë të mitur dhe nga dëmtuar disa pajisje në biznesin e babait të saj.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat