Djali i Baton Haxhiut në lidhje të ngushta me Rusinë, ja çfarë posti mbanë atje - Bota Sot
Djali i Baton Haxhiut në lidhje të ngushta me Rusinë, ja çfarë posti mbanë atje

Aktuale

Djali i Baton Haxhiut në lidhje të ngushta me Rusinë, ja çfarë posti mbanë atje

Nga: D.RR Më: 23 mars 2019 Në ora: 09:50
Baton Haxhiu

Djali i Baton Haxhiut, Andi Haxhiu, ka raporte me Moskën dhe posaçërisht me Ministrinë Ruse të Mbrojtjes.

Kështu të paktën ka thënë publikisht Prof. Dr. Enver Bytyçi përmes një postimi në Facebook, madje ka paralajmëruar se do të ketë shumë shpejt një hulumtim për të, përcjellë "Bota sot".

Ai thotë se, "djali i spiunit të Stanishiqit atashohet në Ministrinë e Mbrojtjes së Rusisë".

Andi Haxhiu mbanë postin e këshilltarit politik të ministrit të mbrojtjes.

Postimi i plotë:

Se shpejti, nje hulumtim per pozicionin e djalit te Baton Haxhiut, Andi Haxhiut, ne raport me Mosken dhe posacerisht me Ministrine Ruse te Mbrojtjes!
Interesant: Djali i spiunit te Stanishiqit atashohet ne Ministrine e Mbrojtjes se Rusise.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...