Ministri Vitia sot viziton institucionet shëndetësore në Ferizaj

Aktuale

Ministri Vitia sot viziton institucionet shëndetësore në Ferizaj

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 07:45
Arben Vitia

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, sot duke filluar nga ora 10:30 pritet të viziton komunën e Ferizajt dhe institucionet shëndetësore të kësaj komune.

Ai pritet të takohet edhe me kryetarin e kësaj komune Agim Aliun.

Ja dhe agjenda e ministrit Vitija:

10:30 – Takim me kryetarin Agim Aliu

11:20 – Vizitë në Spitalin Rajonal

11:40 – Vizitë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat