Sot bëhet lansimi i pilotimit të projektit për reformën e asistencës sociale, Kurti e Murati mbajnë konferencë

Aktuale

Sot bëhet lansimi i pilotimit të projektit për reformën e asistencës sociale, Kurti e Murati mbajnë konferencë

Më: 18 maj 2024 Në ora: 07:57
Kurti e Murati

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punëve dhe Transfereve, do të bëjnë sot Lansimin e Pilotimit të Projektit për Reformën e Asistencës Sociale.

Konferenca do të mbahet në orën 13:30.

Njoftimi:

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, së bashku me ministrin e Financave, Punës dhe Trasfereve, Hekuran Murati bëjnë Lansimin e Pilotimit të Projektit për Reformën e Asistencës Sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat