Fernandez në KB Peja

Basketboll

Fernandez në KB Peja

Më: 19 janar 2022 Në ora: 15:43
Fernandez në KB Peja

Peja përforcohen me një basketbollist të huaj.

Basketbollisti Tjader Fernandez i bashkohet klubit verdhezi dhe i bën edhe më të fortë, sidomos në pozitën e organizatorit.   

“KB Peja njofton se ka nënshkruar me lojtarin e pozitës së organizatorit, Tjader Fernandez. 

Lojtari, i gjatë 1.78cm ka një përvojë në ligat e rëndësishme të Amerikës Latine dhe pritet të jetë ndihmesë e madhe për ekipen, pas lendimit të Erdem Ilter, i cili pritet të mungoj së paku 3 javë.

Mirë se vjen Tjader në folën e Shqiponjave!”, njofton KB Peja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat