Bajoku humb me rezultat të ngushtë

Boksi

Bajoku humb me rezultat të ngushtë

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 17:16
Bajoku

Boksieri, Bashkim Bajoku është eliminuar nga garat e Lojërave Mesdhetare që po mbahen në Oran të Algjerisë.

Bajoku ka dhënë maksimumin e tij në luftën ndaj Samet Gumus të Turqisë, kategoria -52 kg, por nuk mjaftoi që gjyqtarët t’ia japin fitoren.

Bajoku pësoi humbje me rezultat 2:1.

Prej orës 19:45 garon Shpetim Bajoku (-63 kg).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat