Michelle Keegan më elegante se kurrë

Bota e Yjeve

Michelle Keegan më elegante se kurrë

Nga: Bota sot Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 20:55
Michelle Keegan

Shikuesit mbetën të bindur se Michelle Keegan pësoi një gabim të madh gjatë modës gjatë paraqitjes së saj në shfaqjen e Jonathan Ross të së shtunës.

Aktorja u ulë me prezantuesin Jonathan për të folur për sezonin e ri të shfaqjes së saj Brassic dhe pamjen e saj zgjodhi një bluzë të mrekullushme në formë koreti.

Ajo kishte veshur këtë korset transparent duke treguan trupin e saj.

Flokët e saj të bukura i kishte vendosur mbi krahë, duke i rregulluar me onde.Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat