Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Bota e Yjeve

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Më: 16 janar 2022 Në ora: 14:36
Dafina dhe Dj Geek

Përkrahë një karrierë të suksesshme, Dafina Zeqiri po e jeton një dashuri mjaft romantike me DJ Geek.

Dyshja ka vite që janë duke e jetuar një dashuri mjaft të shëndoshë, dhe këtë e tregojnë gjatë gjithë kohës në rrjetet sociale përmes postimeve të ndryshme.

Duke qenë se Dj Geek është Dj i artistës, çifti janë pothuajse gjatë gjithë kohës bashkë.

Image
Dafina dhe Dj Geek

Së fundi, partneri i ka bërë këngëtares një dhuratë të cilës i është gëzuar Dafina dhe e ka zbuluar me ndjeksat e saj.

Derisa ka pozuar para pasqyres duke e treguar qantën e re të bërë dhuratë nga partneri ka bërë edhe një mbishkrim.

“Nuk jam e llastuar, burri im thjesht më do”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e imazhit.

Image
Dafina dhe Dj Geek

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat