U zhvesh nudo dhe bëri s*ks në “Big Brother VIP”, volejbollistja e njohur kap gjoksin e… Zhulietës

Bota e Yjeve

U zhvesh nudo dhe bëri s*ks në “Big Brother VIP”, volejbollistja e njohur kap gjoksin e… Zhulietës

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 00:19
Kej Alvesh

Kej Alvesh ishte një nga personazhet më të komentuara në edicionin e kaluar të “Big Brother VIP” në Brazil, me volejbollisten e njohur që u bë pjesë e shumë situatave të ndryshme.

24-vjeçarja, që është pjesë edhe e platformës me pullë të kuqe, “Onlyfans”, ishte protagoniste në spektakël, duke kryer marrëdhënie seksuale, u zhvesh disa herë nudo përpara kamerave dhe madje tregoi historinë se si Nejmar i kërkoi të kalonte një natë me të dhe motrën e saj binjake.

Së fundmi, bukuroshja që është bërë pjesë e revistës së njohur “Playboy”, vendosi të udhëtonte drejt Veronës me të dashurin e saj për të festuar ditën e “Shën Valentinit”.

Image
Kej Alvesh

Atje, Alvesh vendosi që të bënte një foto dhe në një nga pikat më kryesore turistike të Veronës, statuja e Zhulietës.

“Legjendat thonë se kushdo që prek gjoksin djathtë të Zhulietës në Verona do të ketë fat në dashuri”, shkruan 24-vjeçarja në postimin e saj në rrjetet sociale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat