Florence Pugh mahnit me një fustan të bardhë dantelle, ndërsa shkon në festën pas çmimeve BAFTA

Bota e Yjeve

Florence Pugh mahnit me një fustan të bardhë dantelle, ndërsa shkon në festën pas çmimeve BAFTA

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 12:19
Florence Pugh

Florence Pugh ishte jashtë për të festuar me yjet e saj të “Oppenheimer”, ndërsa ajo po shkonte në një festë të mrekullueshme pas ndarjes së çmimeve të Akademisë Britanike të Filmit 2024, të dielën.

Aktorja, 28 vjeçe, ndërroi fustanin e saj të zi në një fustan të guximshëm të bardhë dantelle, ndërsa mbërriti për festën në hotelin Nomad të Londrës, pasi filmi biografik i Christopher Nolan përfshiu tabelën me shtatë fitore.

Florence dukej mbresëlënëse në një fustan të bardhë, me një zbukurim dramatik të dantellave, të kombinuara me pupla të përshtatshme, shkruan DailyMail.

Image
Florence Pugh

Fustani i zhytur i yllit shfaqi çdo centimetër të figurës së saj të pabesueshme, teksa ajo iu bashkua yllit Robert Downey Jr. në festë.

Pas fitores së aktorit dytësor, Roberti ishte gjithashtu në humor të lartë teksa hyri në festë.

Image
Florence Pugh

Pavarësisht se kishte një këmishë të zezë nën kostumin e tij gri për ceremoninë, Roberti e ndërroi atë me një bluzë të “Sex Pistols”.

Oppenheimer doli të ishte fituesi i madh i natës, duke fituar shtatë herë, përfshirë Filmin Më të Mirë, Aktorin Dytësor për Robert Downey Jr dhe regjisorin për Christopher Nolan.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat