Sulmohet nga qentë endacakë një femër në Ferizaj

Ferizaj

Sulmohet nga qentë endacakë një femër në Ferizaj

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Një femër ka marrë lëndime trupore pasi është sulmuar nga një tufë qensh endacak.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 01:00 në rrugën e “Reçakut”, në Ferizaj.

Siç thuhet tutje në raport, viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

“Viktima femër kosovar ka pësuar lëndime trupore pasi që është sulmuar nga një tufë qensh endacak. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat