Publikohet traileri i filmit “Malcom and Marie”

Filma

Publikohet traileri i filmit “Malcom and Marie”

Më: 9 janar 2021 Në ora: 20:02
“Malcom and Marie”

Platforma “Netflix” ka publikuar trailerin e dramës “Malcolm and Marie”, në të cilën luajnë aktorët Zendaya dhe John David Washington.

Filmi i xhiruar në bardhezi, është realizuar dhe shkruar nga regjisori Sa Levinson.

“Malcolm and Marie” me shumë qetësi u xhirua nga 16 qershori deri më 2 korrik, në një shtëpi private në Kaliforni, njofton AP.

Filmi ka të bëjë për regjisorin Malcolm dhe të dashurën e tij Marie, që qëndrojnë të zgjuar deri në orët e vona, duke pritur për kritikat ndaj filmit të tij të ri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat