Xhirimet e episodit special të “Friends” përfundojnë, fotot e prapaskenës bëjnë xhiron e rrjetit

Filma

Xhirimet e episodit special të “Friends” përfundojnë, fotot e prapaskenës bëjnë xhiron e rrjetit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 23:24
Seriali “Friends”

Xhirimet për episodin special të serialit “Friends” kanë përfunduar.

Kasta e miqve ka përfunduar xhirimet e episodit special të ribashkimit të tij në Los Angeles. Fotografitë nga setet janë bërë virale në internet.

Episodi sjell personazhet origjinale duke përfshirë Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Matthew Perry dhe Matt LeBlanc.

Ky episod special u vonua disa herë për shkak të pandemisë COVID-19, por tani ka përfunduar xhirimet në Los Angeles.

Fotografitë nga prapaskenat po ‘thyejnë’ internetin pasi fansat mezi presin të shohin përsëri grupin e tyre të preferuar të miqve në ekran. Special Reunion Friends do të transmetohet në HBO Max.

Special i “Friends” është filmuar në Warner Bros Studios, ku seriali përfundoi në 2004. Faqja zyrtare e miqve në Instagram ndau përditësimin me ndjekësit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat