Pas 31 vitesh, “Home Alone” rikthehet përmes një filmi të ngjashëm

Filma

Pas 31 vitesh, “Home Alone” rikthehet përmes një filmi të ngjashëm

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 17:38
Home Alone

Ka një lajm të mirë për të gjithë adhuruesit e filmit ikonik “Home Alone” pas 31 vitesh nga lancimi i tij. Një film i ngjashëm është debutuar në treg me titull “Home Sweet Home Alone”.

Në qendër të këtij filmi është një djalë i ri çapkënë dhe i shkathët, i cili ka mbetur vetëm në shtëpi pasi familja e tij shkoi në Japoni për pushime.

Filmi do të shfaqet për herë të parë në “Disney+” më 12 nëntor të këtij viti.

Aktorët që do të marrin pjesë janë: Archie Yates, Ellie Kemper, Rob Delaney , Aisling Bea , Kenan Thompson , Tim Simons , Pete Holmes , Devin Ratray , Ally Maki dhe Chris Parnell

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat